EN

Baykar'da Yaşam

Çalışma arkadaşlarımızın yüzünden gülümseme hiç eksilmesin istiyoruz.


Bu sebeple tesislerimizi çalışma arkadaşlarımızın boş vakitlerini huzurla geçirebileceği ve sosyalleşmesine olanak sağlayacak şekilde düzenliyoruz.

Türkiye’nin yüksek teknoloji insansız sistemlerini geliştiren Baykar’ın ana yerleşkesi olan Baykar Milli S/İHA Ar-Ge ve Üretim Tesislerimizde çalışanlarımızın boş vakitlerinde dinlenirken doğayla baş başa kalabilecekleri bir ortam sağlamak için Baykar Park’ı hizmete açtık.

Yaklaşık 22.000 m² alan üzerine kurulan Baykar Park, bünyesinde bulundurduğu mini futbol sahası, basketbol sahası ve hem tenis hem de voleybol maksatlı kullanılabilen çok amaçlı sahanın yanı sıra 1319 m² koşu yolu, 1789 m² yürüme yolu, 285 m² tartan zemin koşu pisti ve 191 m² spor ve çocuk oyun alanı ve 12 kişilik soyunma odası ile çalışanlarımıza ve değerli ailelerine hizmet veriyor.

Baykar Park bünyesinde 16.000 m² yeşil alan ve 375 m² oturma alanının yanı sıra çalışma arkadaşlarımızın istedikleri her vakitte yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını karşılamak için kafeteryalar bulunuyor.Sağlıklı yaşam için tesislerimizde yer alan fitness salonumuz ise tüm çalışanlarımızın kullanımına açıktır.İnşaatı hali hazırda devam eden yeni Ar-Ge binamızda ise çalışanlarımıza hizmet verecek olan SPA, fitness salonu, kapalı spor salonu, kafeteryalar, cep sineması ve lojmanlar yer alacaktır. SPA merkezi bünyesinde 2 adet kapalı havuz, 2 adet hamam, 1 adet jakuzi ve dinlenme alanlarını barındırmaktadır. Fitness salonunda ise aynı zamanda pilates ve spining stüdyoları da bulunmaktadır. Her katta birer adet bulunan dinlenme alanları ise personelimizin hem mutfak ihtiyaçlarına hem de molalarında dinlenme ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmıştır.

Ar-Ge tesislerimizde yer alan ve 45 odadan oluşan konaklama alanımızda ise personelimizin ve misafirlerimizin günlük konaklama ihtiyaçları karşılanacaktır. Çalışma arkadaşlarımızın molalarda eğlenceli vakit geçirebilmesi için tasarlanan oyun odasında ise bilardo, hokey, masa tenisi ve langırt bulunacaktır. Bunun yanı sıra tesislerimizde çalışanlarımızın çocukları için kreş de hizmet verecektir.Türkiye’nin yüksek teknoloji insansız sistemlerini geliştiren BAYKAR olarak her zaman daha mutlu ve huzurlu çalışma ortamını destekliyoruz.BAYKAR sizinle güzel…